Солнечная панель Victron Energy 90W-12V series 4а, 90 Вт, поликристалл
Солнечная панель Victron Energy 90W-12V series 4а, 90 Вт, поликристалл
• Низький коефіцієнт зміни напруги від температури покращує роботу при високій температурі.
• Виняткові характеристики при слабкому освітленні та висока чутливість до світла по всьому сонячному спектру.
• 25-річна обмежена гарантія на вихідну потужність та продуктивність.
• 5-річна обмежена гарантія на матеріали та якість виготовлення.
• Герметична, водонепроникна, багатофункціональна розподільна коробка забезпечує високий рівень безпеки.
• Високопродуктивні обхідні діоди мінімізують падіння потужності, викликане затіненням.
• Удосконалена система герметизації EVA (етиленвінілацетату) з тришаровою підкладкою відповідає найсуворішим вимогам безпеки під час роботи з високою напругою.
• Міцна рама з анодованого алюмінію дозволяє легко монтувати модулі на даху за допомогою різних стандартних монтажних систем.
• Високоякісне загартоване скло з високою пропускною здатністю забезпечує підвищену жорсткість та удароміцність.
• Моделі великої потужності із попередньо змонтованою системою швидкого підключення із роз'ємами MC4 (PV-ST01). Моделі до 60 Вт не мають МС4, а мають клеми для підключення кабелю.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 6.1 кг |
| Ширина | 668 мм |
| Длина | 780 мм |
| Толщина | 30 мм |
| Основные | |
| Производитель | Victron Energy |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Материал рамки | Алюминий |
| Напряжение | 12 В |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Мощность | 90 Вт |
| Степень защиты IP | 65 |
| Напряжение холостого хода | 23.44 В |
| Тип панели | Поликристаллическая |
| Количество элементов | 36 шт |
| Материал изготовления модуля | Чистый кремний |
| Напряжение при максимальной мощности | 19.5 В |
| Ток при максимальной мощности | 4.61 А |
| Ток короткого замыкания | 4.98 А |
| Температурные коэфициенты | |
| Температурный коэффициент напряжения | -0.35 %/°С |
| Температурный коэффициент мощности | -0.45 %/°С |
| Температурный коэффициент тока | 0.04 %/°С |
- Цена: 4 368 ₴
- Минимальный заказ: 12 шт.


