Портативная система питания POWEROAK BLUETTI AC200P (2 КВТ / 2 КВТ*Ч)
З високим навантаженням інвертора змінного струму (АС) безперервною потужністю 2000 Вт та імпульсною потужністю 4800 Вт,
BLUETTI AC200P має потужність 2000 Вт*ч для живлення вашого обладнання.
Більше не потрібно турбуватися про перебої в подачі електроенергії, які можуть стати на заваді вашій роботі.
Незалежно від того, де ви знаходитесь - вдома, на задньому дворі, на робочому місці, в кущах або в дорозі, ви можете покластися на AC200P як надійне джерело живлення.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 27.5 кг |
| Высота | 386 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Длина | 420 мм |
| Основные | |
| Производитель | PowerOak |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | США |
| Количество выходных розеток | 2 шт |
| Технические характеристики | |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Выходная мощность | 2000 Вт |
| Защита | |
| Степень защиты IP | 65 |
| Защита от короткого замыкания | Да |
Информация для заказа
- Цена: 126 360 ₴


